گچ استفاده باکتری عفونت وبگردی لنزهای چشمی

گچ: استفاده باکتری عفونت وبگردی لنزهای چشمی عینک استخر

گت بلاگز اخبار اجتماعی دختران ایرانی بیش از گذشته گل می‌کشند / وزارت بهداشت

بر اساس اعلام ستاد مبارزه با موادمخدر، حدود دو میلیون و 808 هزار مصرف کننده مواد مخدر در کشور وجود دارد و بالاترین مصرف مواد مخدر با بیش از 66 درصد مربوط به تری

دختران ایرانی بیش از گذشته گل می‌کشند / وزارت بهداشت

وزارت بهداشت: دختران ایرانی بیش از گذشته گل می کشند

عبارات مهم : آموزش

بر اساس اعلام ستاد مبارزه با موادمخدر، حدود دو میلیون و 808 هزار مصرف کننده مواد مخدر در کشور وجود دارد و بالاترین مصرف مواد مخدر با بیش از 66 درصد مربوط به تریاک هست.

مشاور امور زنان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بدون اشاره به آماری خاص گفت: همزمان با زیاد کردن مصرف دخانیات، مصرف ماده روانگردان «گل» بین دختران زیاد کردن یافته است.

ایرنا نوشت: ساره محمدی افزود: این یک واقعیت است که آسیب های اجتماعی در بین دختران و زنان رو به زیاد کردن هست. یکی از این آسیب ها رو آوردن آنان به سیگار، قلیان و مواد مخدر است و به خصوص مصرف مواد صنعتی و روانگردان بین دختران زیاد شده است است که آسیب آن به مراتب زیاد از مواد مخدر سنتی است.

دختران ایرانی بیش از گذشته گل می‌کشند / وزارت بهداشت

وی ادامه داد: واقعا پیگیری به این آسیب ها در کشور جای کار دارد. بسیاری از مسئولان از این پرسشها غفلت کرده اند و متاسفانه از دوران مدرسه دختران غفلت کرده ایم. باید حتی از دوران کودکستان و مهدها آموزش های مورد نیاز را جهت پیشگیری از این آسیب ها به دختران ارائه کنیم.مشاور وزیر بهداشت گفت: متاسفانه در سنین نوجوانی و جوانی و در بین قشر دانشجو و تحصیلکرده هم این نوع آسیب های اجتماعی در بین دختران دیده می شود، در واقع فرقی از این نظر بین دختران با سطوح تحصیلی متفاوت وجود ندارد.

محمدی افزود: گاهی در سطوح اقتصادی بالاتر یکسری آسیب ها و مصرف مواد خاص را می بینیم، به عنوان مثال مصرف ماده روانگردان گل در بین دختران و از جمله دختران خانواده های با وضع اقتصادی اوج زیاد شده است است و باید هم معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری، هم وزارت بهداشت، هم وزارت علوم و وزارت آموزش و پرورش با همکاری هم و دست به دست هم فضاهای بین وزارتخانه ای را بردارند و جهت جوانان کاری کنند.

بر اساس اعلام ستاد مبارزه با موادمخدر، حدود دو میلیون و 808 هزار مصرف کننده مواد مخدر در کشور وجود دارد و بالاترین مصرف مواد مخدر با بیش از 66 درصد مربوط به تری

وی گفت: دستگاه های متفاوت مسئول می توانند یک طرح یا بسته اجرایی یکسان جهت کم کردن آسیب های اجتماعی، آموزش نوجوانان و جوانان و توجه به آنان داشته باشند. این دختران، مادران آینده این مملکت هستند و اگر دچار آسیب باشند، آینده کشور به مخاطره خواهد افتاد.

به گزارش ایرنا، بر اساس اعلام ستاد مبارزه با موادمخدر، حدود دو میلیون و 808 هزار مصرف کننده مواد مخدر در کشور وجود دارد و بالاترین مصرف مواد مخدر با بیش از 66 درصد مربوط به تریاک است.

بر این اساس در بین مصرف کنندگان مستمر، بعد از تریاک، مصرف خانواده حشیش و گل با فراوانی 4.4 درصد رتبه دوم را دارد. اغلب مصرف کنندگان گل مردان، افراد دارای تحصیلات دیپلم و زیردیپلم و مجردها هستند.همچنین بر اساس نتیجه های پیمایش ملی اعتیاد، 14.8 درصد از مصرف کنندگان مواد روانگردان گل دانشجو و 3.7 درصد آنان دانش آموز هستند.

دختران ایرانی بیش از گذشته گل می‌کشند / وزارت بهداشت

واژه های کلیدی: آموزش | دختران | بهداشت | دختران | خانواده | وزارت علوم | وزیر بهداشت | وزارت بهداشت | آسیب های اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz