گچ استفاده باکتری عفونت وبگردی لنزهای چشمی

گچ: استفاده باکتری عفونت وبگردی لنزهای چشمی عینک استخر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش و ماجرای توافقش با تیم آفریقایی

کارلوس کی‌روش قبل از جام جهانی‌ برزیل با علی کفاشیان مدیر فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران به مسئله خورد. مسئله هم از جایی شروع شد که تیم ملی لباس نداشت و پرس

کی‌روش و ماجرای توافقش با تیم آفریقایی

کی روش و ماجرای توافقش با تیم آفریقایی

عبارات مهم : برزیل

کارلوس کی روش قبل از جام جهانی برزیل با علی کفاشیان مدیر فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران به مسئله خورد. مسئله هم از جایی شروع شد که تیم ملی لباس نداشت و پرسشها به اوج رسیده بود.

روزنامه خبرورزشی نوشت: پول نبود و اردوهای تیم ملی هم یکی یکی لغو می شد. کی روش تصمیم گرفت از تیم ملی جدا شود و در این بین فدراسیون فوتبال الجزایر به او پیشنهادی جدی داد. محمد رائورائوا مدیر سابق فدراسیون این کشور کسی بود که خبر توافق با کی روش را فاش کرد. او در تازه ترین مصاحبه خود گفت : «قبل از جام جهانی برزیل و بعد از استعفای گارکف، با کی روش توافق کردیم تا سرمربی الجزایر شود. همراه با ولید سادی یکی از اعضای فدراسیون در لیسبون با کی روش ملاقات کردیم و با او به توافق رسیدم. قرار شد چند هفته بعد او به الجزایر سفر کند و قرارداد ببندیم ولی کی روش آخر در تیم ملی کشور عزیزمان ایران باقی ماند.»

کی‌روش و ماجرای توافقش با تیم آفریقایی

اما این تمام اخباری نیست که راجع به آن اتفاق فاش شده است هست. یکی از نزدیکان تیم ملی در این باره اطلاعاتی می دهد که جالب هست. او می گوید: «کی روش در آن وقت با الجزایر خیلی مذاکره داشت چون مدیر فدراسیون فوتبال این کشور از دوستان نزدیک او بود. کارلوس کلاً با الجزایری ها خوب است و همین حالا هم می بیند که به آسانی بازی با این تیم را فیکس کرده هست. دقیقاً یادمان هست.

رئیس فدراسیون فوتبال الجزایر قرارداد را جهت کی روش ایمیل کرد و حتی نوشته بود رقم قرارداد را هرقدر دوست داری، بنویس و ما بدون هیچ مشکلی آن را امضا می کنیم.» کی روش گویا این ایمیل را به نزدیکانش نشان داده بود و تأکید داشت همین حالا اگر بخواهد تیم ملی را ترک کند، پیشنهاد دارد و می تواند به تیمی برود که در جام جهانی حاضر هست. بعد از این پیشنهاد و البته پیشنهادات دیگری که بود، کفاشیان تلاش کرد تا پرسشها را به حداقل برساند. هرچند او در حل کامل پرسشها موفق نبود ولی به هر حال کار طوری پیش رفت که کی روش تصمیم گرفت با وجود توافق با الجزایری ها در تیم ملی بماند. البته در آن وقت بازیکنان تیم ملی هم نقش زیادی در حفظ کی روش در تیم ملی داشتند.

کارلوس کی‌روش قبل از جام جهانی‌ برزیل با علی کفاشیان مدیر فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران به مسئله خورد. مسئله هم از جایی شروع شد که تیم ملی لباس نداشت و پرس

الجزایر البته بدون کارلوس هم در برزیل موفق بود. آن ها توانستند همراه با بلژیک از گروه ارزش افزایش کنند و در آن مرحله به تیم ملی آلمان دو بر یک ببازند. الجزایر برابر قهرمان جام جهانی هم فوق العاده بازی کرد و حتی می توانست برنده باشد.

واژه های کلیدی: برزیل | توافق | فوتبال | قرارداد | الجزایر | جام جهانی | رقم قرارداد | کارلوس کی روش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz